آینه

آینه های لیزری ، آینه هایی هستند که به طور خاص برای استفاده در زمینه لیزر طراحی شده اند. این آینه ها برای هدایت پرتوهای لیزری بسیار مناسب می باشند، زیرا سطح این آینه ها چنان منحصر به فرد طراحی می شوند که پراکندگی نور لیزر را به حداقل می رسانند.
آینه های لیزری با پوشش دی الکتریک  نسبت به آینه های لیزری فلزی، بازتاب بهتری را برای طول موج های معمول فراهم می کنند.  هر کدام از این دو نوع آینه ها معایب و محاسنی دارند. مثلا همان طور که اشاره کردیم، آینه های دی الکتریک بازتاب بهتری را برای نور لیزر فراهم می کنند . در صورتی که در آینه های فلزی این بازتاب کم تر است. اما از طرف دیگر مقاومت آینه های فلزی از آینه های دی الکتریک بیشتر است.
کاربرانی که با دستگاه های لیزر کار می کنند باید آگاه باشند مراقبت از این آینه ها بسیار مهم است. تمیز کردن به موقع آینه ها، ممانعت از برخورد اجسام نوک تیز به این آینه ها، استفاده از مایع تمیز کننده مناسب و ... نکاتی است که باید در نگهداری از این آینه ها رعایت کنیم.
شرکت فالکون تامین کننده آینه های لیزری از برند های معروف دنیا، این امکان را به مشتریان عزیز می دهد، هر نوع آینه ای که نیاز دارند را از این شرکت تامین کنند. از جمله این آینه ها می توان به Laser Line Mirror , IBS Laser Laser Line Mirror, Broadband Laser Mirror, Ultrafast Laser Mirror, Specialty Laser Mirror, Laser Mirror Substrates  اشاره کرد.

برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما در تماس باشید :
تلفن : 02126741032
همراه :  09120192770
ایمیل : info@falcon.ir
اینستاگرام : falcon_instruments


 

نظرات ارسال شده
فرم ارسال نظرات