لیزر فیبری IPG

دستگاه های لیزر برش، لیزر حکاکی و لیزر جوشکاری چندی است در صنعت ایران جای خود را باز کرده است. قلب همه این دستگاه ها، و در واقع گران ترین جزء این دستگاه ها، سورس لیزر و یا همان منبع تولید نور لیزر می باشد. صنعتکاران گرامی به خوبی می دانند انتخاب سورس مناسب از یک برند معتبر، چقدر در کارایی دستگاه لیزرشان تاثیرگذار است. شرکت های زیادی در دنیا، این سورس ها را تولید می کنند. از جمله مهمترین این شرکت ها می توان شرکت آمریکایی IPG و شرکت چینی Raycus را نام برد. لیزرهای تولید شده توسط این دو شرکت، اقبال خوبی در ایران داشته اند. بسیاری از کسانی که از این سورس ها استفاده کرده اند، از عملکرد این سورس ها راضی بوده اند.شرکت فالکون با تامین این دستگاه اساسی، گامی بلند در راستای رفع نیاز صنعتکاران عزیز برداشته است.
شرکت IPG Photonic یکی از مهم ترین تولید کنندگان سورس های لیزر فیبری در جهان محسوب می شود.  آی پی جی یک شرکت آمریکایی است، اما در کشورهایی همچون روسیه و آلمان شعبه هایی دارد. البته کیفیت لیزرهای تولید شده در روسیه و آلمان هیچ تفاوتی با لیزرهای تولید شده در آمریکا ندارد. لیزرهای فیبری صنعتی ، در واقع لیزررهایی با توان های بالای 1000 وات می باشند که از آنها برای کاربردهایی نظیر برش فلزات، جوشکاری و حکاکی در صنعت استفاده می شود. لیزرهای آی پی جی به دلیل طول عمر بالا و کیفیت عالی شاید محبوب ترین لیزر در جهان باشد.
شرکت تجهیزات پیشرفته فالکون، با داشتن تمامی مجوزهای لازم، سورس لیزرهای فیبری صنعتی تولید شده توسط شرکت IPG را تامین و در اختیار صنعتگران عزیز کشور عزیزمان ایران قرار می دهد.
در زیر لیزرهای فیبری با توان 1000، 1500، 2000، 3000 وات معرفی شده اند.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:
تلفن : 02126741032
همراه :  09120192770 
ایمیل : info@falcon.ir
اینستاگرام : falcon_instruments

نظرات ارسال شده
فرم ارسال نظرات
محصولات مرتبط