لیزر صنعتی ریکاس توان پایین

دستگاه های لیزر برش، لیزر حکاکی و لیزر جوشکاری چندی است در صنعت ایران جای خود را باز کرده است. قلب همه این دستگاه ها، و در واقع گران ترین جزء این دستگاه ها، سورس لیزر و یا همان منبع تولید نور لیزر می باشد. صنعتکاران گرامی به خوبی می دانند انتخاب سورس مناسب از یک برند معتبر، چقدر در کارایی دستگاه لیزرشان تاثیرگذار است. شرکت های زیادی در دنیا، این سورس ها را تولید می کنند. از جمله مهمترین این شرکت ها می توان شرکت آمریکایی IPG و شرکت چینی Raycus را نام برد. لیزرهای تولید شده توسط این دو شرکت، اقبال خوبی در ایران داشته اند. بسیاری از کسانی که از این سورس ها استفاده کرده اند، از عملکرد این سورس ها راضی بوده اند.شرکت فالکون با تامین این دستگاه اساسی، گامی بلند در راستای رفع نیاز صنعتکاران عزیز برداشته است.
شرکت چینی Raycus ، اولین شرکت تولید کننده سورس لیزر فیبری در چین می باشد . سورس های تولید شده در این شرکت در توان ها و طول موج های متفاوتی می باشد و از طول عمر و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این سورس ها جای خود را بین رقبای روسی، آلمانی و آمریکایی باز کرده است و یکی از محبوب ترین برند ها در این زمینه می باشد.
شرکت تجهیزات پیشرفته فالکون، با داشتن تمامی مجوزهای لازم، سورس لیزرهای فیبری صنعتی تولید شده توسط شرکت Raycus را تامین و در اختیار صنعتگران عزیز کشور عزیزمان ایران قرار می دهد..
شرکت فالکون در خصوص تامین کلیه لیزرهای توان پایین از شرکت های ریکاس و آی پی جی اعلام آمادگی می کند.
در زیر لیزرهای فیبری با توان 10، 20، 30، 50 و 100 وات معرفی شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:
تلفن : 02126741032
همراه :  09120192770 
ایمیل : info@falcon.ir
اینستاگرام : falcon_instruments

 

نظرات ارسال شده
فرم ارسال نظرات